Новий Outlander
Впевненість у кожному русі.

Новий Outlander

від 1 599 000 грн*
Новий Outlander

Обери свій Новий Outlander
auto.choose description
від 1 599 000 гpн *
 • 3-ох зонний клімат контроль
 • 12,3-дюймова панель приладів
 • Електропривід відкривання і закривання дверей багажного відділення із сенсором безконтактного доступу
 • Камера заднього огляду
 • Система моніторингу тиску в колесах (TPMS)
 • 8-позиційне електрорегулювання сидіння водія
 • 18" легкосплавні диски з покришками розміру 235/60R18
 • Підігрів скла в зоні покою склоочисників
від 1 785 000 гpн *
 • Адаптивний круїз-контроль
 • Сонцезахисні шторки в задніх дверях
 • Підігрів 2-ого ряду сидінь
 • Система попередження про перехрестний рух позаду (RCTA)
 • Система моніторингу сліпих зон (BSW)
 • Система запобіганню фронтальних зіткнень (FCM)
 • Система контролю втоми водія (DAA)
 • Панорамний скляний дах з електрокерованим люком
 • Світлодіодні передні фари з автокоректором кута нахилу та адаптивним дальнім світлом
 • 20" легкосплавні диски з покришками розміру 255/45R20
 • Преміум акустична система BOSE, 10 динаміків

Дизайн
Перевершує всі очікування
Дизайн

Абсолютно новий зовнішній вигляд та інтер’єр Outlander 2023 року перевершить очікування поціновувачів легендарного позашляховика. Mitsubishi Outlander отримав нові збільшені пропорції та виразний дизайн. Зверніть увагу на скульптурні боки та чіткі лінії задньої частини, а також нові передні світлодіодні фари з анімованими поворотниками. Позашляховик випромінює впевненість у кожній деталі.

 

Дізнатись про дизайн
Новий Outlander

Перевершує всі очікування

 

Технології
Проклади свій власний шлях
Технології

Для Mitsubishi Motors безпека — це не просто набір функцій. У кожному з наших автомобілів безпека переплітається з продуктивністю, технологіями, дизайном і комфортом. Mitsubishi Outlander 2023 виводить цю філософію на новий рівень.

 

детальніше
Завжди у гарному настрої

Передні сидіння з електроприводом у 8 напрямках, з підтримкою попереку та пам’яттю регулювань дозволяють підлаштуватись з комфортом під будь-який зріст. Висока якість матеріалів оздоблення прийдеться до душі найвибагливішому водієві та пасажирам. Підігрів сидінь відповідає за тепло в холодну погоду, а незалежний тризонний клімат-контроль дозволяє створити в салоні власний оазис.

 

Завжди у гарному настрої
Продуктивність
Висока продуктивність та ефективність
Продуктивність

Outlander 2023 року забезпечує неймовірну продуктивність за вимогою водія. Новий 2,5-літровий 4-циліндровий двигун забезпечує плавне та впевнене прискорення. Технологія S-AWC з новим алгоритмом розподілення крутного моменту пропонує шість доступних режимів руху — еко, нормальний, асфальт, гравій, сніг, грязь — щоб ви могли впевнено керувати автомобілем в будь-яких умовах.

Аксесуари до моделі
Додайте поїздкам новий спектр емоцій! Mitsubishi Motors пропонує оригінальні аксесуари для вашого автомобіля. Великий вибір дизайну дисків і накладок дають можливість підкреслити індивідуальність і смак. Для фанатів активного відпочинку пропонуємо вибір кріплень для перевезення велосипедів і багажу.
disclaimer.accessories images
auto.accessories block button
ЕМБЛЕМА КАПОТУ OUTLANDER
Арт.: MZ553023EX
2 904.00 грн ***
КОМПЛЕКТ ВСЕПОГОДНІХ КИЛИМКІВ
Арт.: MZ315139
5 517.60 грн ***
БРИЗКОВИКИ ПЕРЕДНІ
Арт.: MZ315140
2 904.00 грн ***
КОМПЛЕКТ ВОРСОВИХ КИЛИМКІВ
Арт.: MZ360897EX
5 517.60 грн ***

Дізнатися більше про новий Outlander* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту

*** Наведені ціни на аксесуари є рекомендованими роздрібними цінами та не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на аксесуари встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors. За детальною інформацією щодо аксесуарів (їх наявності, цін тощо) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.

Під словом «Акція» мається на увазі спеціальна цінова пропозиція (спеціальна рекомендована роздрібна ціна) на відповідний аксесуар, яка діє в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні до моменту продажу останнього акційного аксесуара, що знаходиться на складах на території України. Вказана пропозиція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні аксесуари встановлюються дилерами Mitsubishi Motors. Кількість акційних аксесуарів обмежена. За детальною інформацією щодо акційних аксесуарів звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.​​​​

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital