Офіційний дистриб’ютор «Mitsubishi Motors» в Україні надає допомогу постраждалим від теракту на Каховській ГЕС

buttons.will share

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна», робить донат для порятунку жителів Херсону та затоплених через повінь після підриву на Каховській ГЕС сіл.

500 тисяч гривень надав Офіційний дистриб’ютор «Mitsubishi Motors» в Україні  Громадській організації “Хелп Піпл” для евакуації людей з Херсону. Організація з початку війни займається перевезенням людей з гарячих точок, де тривають бойові дії, у безпечні місця. Наразі допомагають людям, які рятуються з затоплених домівок на Херсонщині. Наразі ГО здійснює евакуацію цивільного населення з районів ведення бойових дій та з деокупованих населених пунктів України, доставку гуманітарної допомоги, розселення евакуйованих осіб та іншими пов’язаними з цими проектами питаннями (https://helppeople.org.ua).

Наша компанія також співпрацює та надає фінансову підтримку офіційному дилеру «Mitsubishi Motors» в м. Миколаєві – ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «Автосвіт Миколаїв» в проєктах з порятунку людей. З перших днів війни співробітники дилерського центру допомагають постраждалим людям з Миколаївської та Херсонської областей, які потребують допомоги. Під час трагедії зі створеною рф техногенною катастрофою, що сталася в наслідок підриву Каховської гідроелектростанції в Херсонській області України, вони не залишаються осторонь. Наразі дилер допомагає із забезпеченням місцевого населення питною водою та необхідними продуктами харчування, організовує для рятувальників та волонтерів засоби для пошуку та порятунку людей у важко доступних затоплених населених пунктах Херсонщини.


Тримаємось разом.
Слава Україні та українцям!
 

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital