Як часто потрібно змінювати салонний фільтр?

Як часто потрібно змінювати салонний фільтр?

buttons.will share

Самопочуття водія та пасажирів залежить від того, яким повітрям вони дихають. Тому всі автомобілі Mitsubishi оснащені спеціальним фільтром для очищення повітря, що потрапляє у салон через систему обігріву чи кондиціонування. Салонний фільтр утримує пил, вихлопні гази, пилок та інші алергени, що можуть викликати головний біль, чхання та сльозоточивість. Дихаючи чистим повітрям, водій менше втомлюється та довше зберігає концентрацію уваги. Тому вчасна заміна фільтруючих елементів є питанням безпеки, а не лише комфорту. 

Оптимальний термін заміни

Салонний фільтр є розхідним матеріалом, який радять змінювати після кожних 20-25 тис. кілометрів пробігу. Періодичність заміни розхідних деталей варто перевірити у сервісній книзі вашого автомобіля. На ліцензованих станціях техобслуговування Mitsubishi заміна відбувається в ході регламентного ТО після 24 місяців експлуатації або пробігу 30 тис. км. При необхідності цей елемент замінюють після 15 тис. км.

Ознаки того, що фільтраційний елемент потребує негайної заміни:

  • Повітряний потік від кондиціонера чи пічки помітно послабшав;
  • Запотіває вітрове скло та бокові вікна;
  • У салон проникає пил та неприємні запахи.

Зазвичай фільтри доводиться змінювати раніше, ніж рекомендує виробник, адже загазованість наших доріг значно перевищує норму. Українські водії частіше пересуваються ґрунтовими дорогами, ніж європейці, тому очисні мембрани швидко забиваються пилом та комахами. Якщо ви помітили одну чи декілька із вищезгаданих ознак, зверніться у сервісний центр офіційного дилера Mitsubishi. 

Якими бувають фільтри салону?

Компанія Mitsubishi розробила два типи фільтруючих елементів для своїх автомобілів. Перший вловлює виключно тверді часточки — пил, дрібних комах, металеву стружку, а також пух і пилок, що викликають алергію. Другий тип називають вугільним, адже в його структурі міститься активоване вугілля. Він також вловлює механічні забруднення, а ще затримує запахи, вихлопні гази та пари палива. Вугільні фільтри краще очищають повітря, тому їх радять усім, хто багато часу проводить за кермом.

Обирайте оригінальні фільтри Mitsubishi

Заміною повітряного фільтра не можна легковажити, адже його несправність призводить до поломки кондиціонера чи системи обігріву. А це вже потребуватиме серйозного ремонту та фінансових витрат. Крім того, на засміченій поверхні активно розвивається грибок та пліснява, від чого у салоні з'являється неприємний запах. Саме затхле повітря є причиною головного болю, зниження концентрації уваги та постійної втоми. Щоб цього уникнути, варто регулярно обслуговувати систему очищення повітря, обираючи якісні замінні деталі.

Чому ми радимо оригінальні фільтри салону від Mitsubishi?

  • Виготовлені із якісного матеріалу, що затримує часточки, розміром 1 мікрон;
  • Вогнетривкі та стійкі до впливу вологи;
  • Стійкі до перепадів температур;
  • Мають більший ресурс роботи, ніж аналоги, тому заощаджують кошти. 

А ще вони розроблені під конкретні моделі автомобілів і відповідають вимогам безпеки та надійності Mitsubishi Motors. Розхідники інших виробників візуально можуть не відрізнятись від оригінальних, але часто поступаються їм у якості та фільтрувальних властивостях. Більшість аналогів здатні вловлювати забруднення, розміром до 5 мікронів, тому в салон потрапляє значно більше пилу та газів. А ще вони швидше забруднюються, тому потребують частішої заміни. Якщо хочете заощадити на розхідних матеріалах без втрати якості — обирайте оригінальні запчастини Mitsubishi. 

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital