Офіційні запчастини Mitsubishi за цінами інтернет-магазинів

buttons.will share

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний імпортер та дистриб'ютор автомобілів ТМ «Mitsubishi», продовжує проект «Офіційні запчастини за цінами інтернет-магазинів», що передбачає вигоду до 70%* на оригінальні запасні частини від виробника.

В рамках вказаного проекту власникам автомобілів Mitsubishi пропонуються офіційними дилерами Mitsubishi Motors в Україні спеціальні ціни на найнеобхідніші запасні частини, що відповідають цінам «сірих» запчастин у найбільших інтернет-магазинах.
Для прикладу,  спеціальна рекомендована  роздрібна ціна* на оригінальні запчастини:

  • амортизатор передній для Outlander, Outlander XL, Lancer X, ASX- від 2 221 грн;
  • амортизатор задній для Outlander, Outlander XL, Lancer, Lancer X, Pajero Sport - від 1 999 грн;
  • гальмівні колодки для Outlander, Outlander XL, Lancer, Lancer X та ін.  - від 1 052 грн;
  • комплект гальмівних дисків для Outlander, Outlander XL, Lancer X та ін. - від 2 199 грн.

Загальний перелік запчастин, що беруть участь у проекті, а також ціни на них можна дізнатися в офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні, або завантажити за посиланням: 

ПЕРЕЛІК ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТИН З ВИГОДОЮ*

Крім привабливої ціни, що включає ПДВ, придбання оригінальних запчастин в  офіційних дилерів має ряд беззаперечних переваг: 

  • офіційну гарантію від виробника протягом 2-х років без обмеження щодо пробігу**;
  • легальне походження зі сплатою всіх необхідних податків;
  • наявність сертифіката відповідності;
  • доступність запчастин завдяки великому складу на території України;
  • можливість встановлення в офіційного дилера з підтримкою комплексної гарантії (як на самі ЗПЧ, так і на надані послуги).

Таким чином власникам автомобілів MITSUBISHI немає необхідності шукати компроміс між економічною доцільністю та ризиками, пов’язаними з купівлею «сірих» запчастин.
Вказаний проект є черговим кроком Mitsubishi Motors назустріч Клієнтам в Україні та має на меті подальше збільшення лояльності до бренда та офіційного сервісу.
Проект діє в офіційних дилерських центрах Mitsubishi Motors в Україні з 01.04.2021 до 31.10.2021 р. включно. 
 

* Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Ця пропозиція діє з 01.09.2021 р. до 31.10.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні (надалі - дилери). Про співвідношення спеціальних рекомендованих роздрібних цін (з вигодою) та звичайних рекомендованих роздрібних цін (без вигоди), розмір вигоди, перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Ця пропозиція не є публічною офертою. Кількість акційних товарів обмежена на складі. Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин і аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.


** - Детальні умови щодо гарантії зазначені в гарантійній політиці, що доступна за посиланням https://mitsubishi-motors.com.ua/warranty

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital