Незламне літо. Літня пропозиція на обслуговування автомобілів mitsubishi

buttons.will share

З 01 червня до 31 серпня 2024 року включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Незламне літо»* (надалі - Акція), що дає змогу автовласникам Mitsubishi провести високоякісне обслуговування з дотриманням всіх стандартів виробника за вигідними цінами. 

У ці складні часи ми розуміємо, наскільки важливо для кожного клієнта Mitsubishi Motors бути впевненим у своєму автомобілі. Тому ми подбали про те, щоб кожен автовласник Mitsubishi мав можливість провести необхідне обслуговування за вигідними умовами та бути впевненим, що автомобіль повністю справний та готовий до поїздок на будь-які відстані. Пропонуємо заздалегідь підготувати свій Mitsubishi та скористатись спеціальною пропозицією на придбання запасних частин, олив та аксесуарів від виробника з вигодою до 20%*.

ЗАПИС НА СЕРВІС

В період строку дії пропозиції вартість 1 літра моторної оливи складає від 259 грн**, а ціна повітряного фільтру ДВЗ – від 1649 грн**. 

Повний перелік запасних частин, олив та аксесуарів з вигодою

Обслуговування автомобіля Mitsubishi на офіційному сервісі – запорука його комфортної та тривалої експлуатації за будь-яких умов. Адже ми встановлюємо лише оригінальні запасні частини та аксесуари, які мають ряд переконливих переваг: 

  • офіційну гарантію від виробника (2 роки, без обмеження по пробігу);
  • легальне походження зі сплатою всіх податків і ввізного мита;
  • наявність сертифіката відповідності.

Фірмовий сервіс Mitsubishi - гарантія якості та професійного обслуговування!


Телефон «гарячої лінії»:
0-800-50-03-50 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів на всій території України, за винятком окупованих територій та АР Крим).


* Під вигодою мається на увазі надання спеціальних цін на обмежений асортимент аксесуарів, запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Вказана пропозиція діє з 01.06.2024 р. по 31.08.2024 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та АР Крим). Деталі про повний перелік акційних товарів та інші умови вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua та безпосередньо у дилерів ТМ «Mitsubishi». Вказана пропозиція не є публічною офертою. 
** Ціни розраховані та вказані станом на 01 червня 2024 р. і є рекомендованими роздрібними. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються офіційними дилерами. Кількість акційних товарів обмежена. 
Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital